Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Committees
Last Update
06.07.2013

Program Committees

 

Track A: Algorithms, Complexity and Games

 

Chair: Fedor V. Fomin, University of Bergen, Norway

 

Andris Ambainis, University of Latvia, Latvia

Edith Elkind, Nanyang Technological University, Singapore

Leah Epstein, University of Haifa, Israel

Rolf Fagerberg, University of Southern Denmark, Denmark

Pierre Fraigniaud, CNRS and University Paris Diderot, France

Fabrizio Grandoni, Dalle Molle Institute, Switzerland

Joachim Gudmundsson, University of Sydney, Australia

Kazuo Iwama, Kyoto University, Japan

Valentine Kabanets, Simon Fraser University, Canada

Stavros Kolliopoulos, National and Kapodistrian University of Athens, Greece

Daniel Král, University of Warwick, United Kingdom

Daniel Lokshtanov, University of California, San Diego, USA

Konstantin Makarychev, Microsoft Research, Redmond, USA

Peter Bro Miltersen, Aarhus University, Denmark

Ilan Newman, University of Haifa, Haifa, Israel

Konstantinos Panagiotou, Ludwig Maximilians University, Munich, Germany

Alexander A. Razborov, University of Chicago, USA

Saket Saurabh, The Institute of Mathematical Sciences, India

David Steurer, Microsoft Research, New England, USA

Kunal Talwar, Microsoft Research, Silicon Valley, USA

Dimitrios M. Thilikos, National and Kapodistrian University of Athens, Greece

Virginia Vassilevska Williams, University of California, Berkeley, and Stanford, USA

Gerhard Woeginger, Eindhoven University of Technology, the Netherlands

 

Track B: Logic, Semantics, Automata and Theory of Programming

 

Chair: Marta Kwiatkowska, University of Oxford, United Kingdom

 

Christel Baier, TU Dresden, Germany

Patricia Bouyer-Decitre, CNRS/ENS Cachan, France

Mikolaj Bojanczyk, University of Warsaw, Poland

Chiara Bodei, University of Pisa, Italy

Vassilis Christophides, University of Crete, Greece

Yuxin Deng, Shanghai Jiao-Tong University, China

Marcelo Fiore, University of Cambridge, United Kingdom

Patrice Godefroid, Microsoft Research, Redmond, USA

Andy Gordon, MSR Cambridge and University of Edinburgh, United Kingdom

Alexey Gotsman, Madrid Institute for Advanced Studies (IMDEA), Spain

Masami Hagiya, University of Tokyo, Japan

Michael Huth, Imperial College London, United Kingdom

Stephan Kreutzer, TU Berlin, Germany

Antonin Kucera, Masaryk University, Brno, Czech Republic

Viktor Kuncak, EPFL, Lausanne, Switzerland

Leonid Libkin, University of Edinburgh, United Kingdom

Rupak Majumdar, Max Planck Institute, Kaiserslautern, Germany

Annabelle Mclver, Macquarie University, Australia

Jerzy Marcinkowski, University of Wroclaw, Poland

Catuscia Palamidessi, INRIA Saclay and LIX, Ecole Polytechnique, Paris, France

Frank Pfenning, Carnegie Mellon University, USA

Andre Platzer, Carnegie Mellon University, USA

Jean-Francois Raskin, UL Brussels, Belgium

Jan Rutten, CWI and Radboud University Nijmegen, the Netherlands

Peter Selinger, Dalhousie University, Canada

Andreas Winter, University of Bristol, United Kingdom

 

Track C: Foundations of Networked Computation: Models, Algorithms and Information Management

 

Chair: David Peleg, Weizmann Institute of Science, Israel

 

James Aspnes, Yale Univerity, USA

Ioannis Caragiannis, University of Patras, Greece

Xavier Defago, JAIST, Japan

Josep Diaz, UPC, Barcelona, Spain

Stefan Dobrev, Slovak Academy of Sciences, Bratislava, Slovak Republic

Michele Flammini, University of L'Aquila, Italy

Leszek Gasieniec, University of Liverpool, United Kingdom

Cyril Gavoille Univerity of Bordeaux,. France

David Kempe, University of Southern California, USA

Valerie King, University of Victoria, Canada

Amos Korman, CNRS, Paris, France

Miroslaw Kutylowski, Wroclaw University of Technology, Poland

Dahlia Malkhi, Microsoft Research, Silicon Valley, USA

Luca Moscardelli, University of Chieti, Pescara, Italy

Thomas Moscibroda, Microsoft Research Asia and Tsinghua University, China

Marina Papatriantafilou, Chalmers University of Technology, Goteborg, Sweden

Yvonne Anne Pignolet, ETH Zurich, Switzerland

Sergio Rajsbaum, UNAM, Mexico

Liam Roditty, Bar-Ilan University, Israel

Jose Rolim, University of Geneva, Switzerland

Christian Scheideler, Technical University of Munich, Germany

Jennifer Welch, Texas A&M University, USA

 

 

Conference Chair

 

Rūsiņš Freivalds, University of Latvia

  

Conference Organizing Committee

 

Chair: Juris Borzovs, University of Latvia

 

 

  • Andris Ambainis
  • Kaspars Balodis
  • Rūsiņš Freivalds
  • Marats Golovkins
  • Marta Lapiņa
  • Nikolay Nahimov
  • Jeļena Poļakova
  • Alexander Rivosh
  • Agnis Škuškovniks
  • Juris Smotrovs
  • Solvita Zariņa 
  • Abuzer Yakaryılmaz

 

 

Contacts

 

Conference Chair: Rūsiņš Freivalds (rusinsf@gmail.com)

Organising Committee: Agnis Škuškovniks (agnis.sh@gmail.com)